Top Social

10 Nisan 2014 Perşembe

Mısır'da dünya dışı bir canlının (uzaylının) mumyası bulundu.

Mısır'da dünya dışı bir canlının (uzaylının) mumyası bulundu.


Mükemmel korunmuş , özenle mumyalanmış uzaylının gövdesi eski bir piramit içinde gömülü bulundu . 150 - 160 santimetre arasında gelen gizemli bir canlı 2012 de bir arkeolog tarafından bulundu .

Mısır kaynaklarına göre, uzaylı mumya, Çekoslovak vatandaşı ve Pennsylvania Üniversitesi'nden emekli profesör Dr Viktor Lübek tarafından keşfedilmiştir . Firavun kraliçesi bulunan ana piramidin, Senusret II, güneyinde küçük bir piramit içinde bir araştırma yürütürken arkeolog gizli bir bölmenin içinde bulmuştur.

Mumya mezar yazıtları da "kral yıldızı" ya da "gökten gönderilen" anlamına gelen, "Osirunet" adında bir danışman olduğunu gösterdi. 

Vücudunu genel yapısı ve özellikle göz oyukları, bu güne kadar dünyamızın farklı noktalarından bulunan uzaylı cesetleri ile de aynı. 

1947 yılında da ABD New Meksiko'da Rooswell yakınlarına bir UFO düşmüş ve bulunan cesetlere yapılan otopsinin video görüntüleri 1994 te dünya basınına sızmıştı. Bu olay o gün bu gün tartışılmış ve pek çok ABD li devlet ve ordu mensubu kişi bu olayın da görüntülerin de gerçek olduğunu itiraf etmişti. Geçtiğimiz yıllarda ise FBI bu olayın ve uzaylıların gerçek olduğunu resmen açıklamıştı.

Bu güne kadar binlerce delil ile;

- Mısırlıların bundan üç ya da beş bin sene önce, bilim ve teknikte zirve noktaya çıktıkları

- Sahip oldukları teknolojiye hala daha tekrar sahip olmadığımız


- Mısırlıların o zamanlarda dünya dışı yaşam ile iletişim halinde oldukları ve onların dünyamıza geldikleri ispat edilmiştir.

#mfs kişisel hesapları: twitter | facebook | google+ | webilk yorumu sen yap