Top Social

11 Mayıs 2014 Pazar

NASA Ay'a bir daha neden gitmedi? Gitti ise neden gizledi? Ay'a önce Ruslar mı gitti? Neler gizlendi? Apollo 18 filmi...


Ay, Ay'da bulunan uzaylı mumyası, Ay'da üs, Ay'daki antik şehir, Ay'daki gizli üsler, NASA, NASA neden gizliyor, Uzayda hayat var mı?, Apollo 18, Rusya, Videolar,Ay'ın karanlık yüzünde yapılar var. Binalar var. Dünya dışı yaşam var. Rus'lar Ay'a Amerikalılardan önce gittiler ama Rus kozmonotlar başarı ile Ay'a ulaşabildikleri halde dönemediler. 


En son Apollo görevi resmen Apollo 17 ile bitti. Ama ABD, Apollo 18 ekibini gizlice gönderdi. Her şey büyük bir gizlilik içinde yürütüldü. Gönderilen astronotlar bile gerçeğin ne olduğunu, ne için gönderildiklerini bilmiyorlardı ve bu Apollo 18 astronotları da başarılı şekilde Ay'a indikleri halde geri dönemediler, iddiaya göre bir süre sonra öldürüldüler.

2011 yılında www.lunartruth.com isimli bir internet sitesinde birileri, Apollo 18 görevine ait resmi belgeleri ve bu ekibin çektiği yaklaşık 80 saatlik görüntüleri yayınladı. 


Ay'da dünya dışından insanların kurduğu üsler olduğunu hem ABD hem de Ruslar çok net gördüler. İşte ABD'nin de, Rusların da o gün bu gün resmen Ay'a gitmemelerinin asıl sebebi bu...Mars'ta da Venüs'te de hayat olduğunu çok kesin biliyorlar ve bize Mars'taki robotlarının çektiği görüntülerin sadece elekten geçenlerini gösteriyorlar. Buna rağmen NASA'nın Mars'ta çekip dünyaya dağıttığı çok yüksek çözünürlüklü fotoğrafların bazıları detaylı incelenince Mars'taki yaşamın kanıtları görülüyor.


Apollo 18 filmi bu bilgiler ışığında izlenilmesi ve iddiaları araştırılması gereken bir film...


| mfs


Rusların çektiği Apollo 18 filmini izlemek için tıklayın

Ay'ın karanlık yüzündeki üs görüntülendi. Tıklayın 
ilk yorumu sen yap