Top Social

5 Temmuz 2014 Cumartesi

Colombia uzay mekiği kaza nedeni ile düşmemiş, UFO'lar vurmuş | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, Mehmet Fahri Sertkaya, Colombia Uzay Mekiği,nasa, UFO, batı, siyonizm, abd, Astronotlar, uzay mekikleri, Radyasyon,


1 Şubat 2003 tarihinde, STS-107 adlı mekiğin görev uçuşu esnasında gerçekleşmiştir. İçinde 6 Amerikan ve 1 İsrailli astronot bulunan mekik, inişe 16 dakika kala, saat 16:00'da düşmüştür. "Mekik atmosfere yanlış açıyla girdi ve bu nedenle üç parçaya ayrıldı" diye dünya kamuoyu aldatılmak istense de, mekiğin dünyaya girişini görüntüleyen çok ileri kameralara yansıyan bir detay bütün dünya basınının dikkatini çekti. Çekilen görüntülerde, mekiğe hariçten bir cismin gelerek çarptığı ve parçaladığı şüpheye mahal vermeyecek kadar kesin olarak görülüyordu. (Tıpkı bir iki hafta önce uzaya gönderilirken ve de riskli kabul edilen süreyi de başarı ile atlatmışken, bir cisim tarafından çarpılarak düşürülen Rus Proton aracı gibi...)NASA ve Amerikan ordusu (NASA zaten Amerikan ordusunun bir birimidir. Askeri bir kurumdur.) İnanılmaz bir çaba ile düşen en ufak parçaya kadar her şeyi, çok geniş bir araziye dağılmasına rağmen topladı. Amerikan halkına sürekli ve abartılı Ölümcül radyasyon olabilir. Sakın parçalara dokunmayın ve yetkililere haber verin" çağrısı yapıldı medya üzerinden. Elbetteki binlerce parçanın çoğu, radyasyondan korunacak elbisesi ve araçları olmayan polis ve askerler tarafından toplandı. Bu sadece bir taktikti. 
bir surette "Hiç şüphe yok ki NASA bildiklerinin, ulaştığı dehşet gerçeklerin tamamını değil yüzde onunu bile açıklarsa, dünyada dini ve siyasi anlamda fırtınalar kopar ve bütün dengeler ve kabullenişler alt üst olur. Çok kısa sürede yeni bir dünya düzeni kurulur, batı ve siyonizm kökünden yıkılır. Bu sözde kazanın üzerinden yıllar geçtikten sonra, Colombia uzay mekiğinin aslında atmosfere girerken parçalanmadığını, daha uzayda iken iki UFO'nun saldırısına uğradığını gösterir video NASA'dan sızdı. O videoyu izleyin:Benzeri bir başka UFO saldırısı:

ABD'nin Florida eyaletinde, SpaceX Falcon 9 isimli rokette henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldiği açıklanmıştı. Olay anının kamera görüntüleri incelendiğinde ise, o anda oradan çok çok sür'atli bir UFO'nun geçtiği ve bir şekilde roketi imha ettiği açıkça görülüyor. (4.09.2016)
ilk yorumu sen yap