Top Social

6 Temmuz 2014 Pazar

Hitler'in Antartika'daki gizli UFO üssü | Piri Reis'in haritasının sırları


Rusya’nın RTR televizyonu, ’Gezegenimiz’ adlı özel belgesel kanalında, Adolf Hitler’in, Piri Reis haritasını kullanarak Antarktika’da UFO üssü kurduğunu ileri sürüldü.40 dakikalık belgeselde, Nazi’lerin ilginç deneysel çalışmalarını Rus askeri tarihçi Dimtriy Filipov anlattı. Dimitrov’a göre Naziler, Piri Reis’in 16. yüzyılda çizdiği haritanın çağdaş haritalara göre çok daha gerçekçi olduğunu, ancak Güney kutbunda ciddi sapma yaptığını farketmiş.Uzaylılar mı çizdi


Bunun üzerine Nazi denizaltıları dipten araştırma yapınca, hayretten dona kalmış. Piri Reis haritasında gösterilen Antarktika haritası 10 milyon yıl öncesinin henüz buz tutmamış kara parçasını gösteriyormuş. Bunun üzerine Piri Reis’in haritasının dünya dışı varlıkların bıraktığı bilgilerle hazırlandığı sonucuna varan Nazi bilim adamları, 1939 yılına gelindiğinde Antarktika ortasında, buzulların 1,5 km altında tatlı su gölleri bulmuş.

Antarktika’ya "Schvabia" adını veren Almanlar, buzların altında bilimsel ve askeri üst kurarak, uçan daire teknolojisini içeren bulguları değerlendirmeye başlamış. 

Nazi’lerin büyük sırrı

Rus belgeselinde, Piri Reis haritasıyla başlayan Nazi keşiflerinin en ilginç bölümü ise, 1945 yılı sonrası dönemini kapsamakta. Berlin’e giren Amerikan ve Rus birlikleri, elbette Nazi sırlarının peşine düşmüş. Amerikan istihbaratı, Antarktika’daki gizli Alman üssü varlığından da bu bölgelerden haberdar olmuş.

UFO’lar kaçmış

1947 yılında Amerikan donanmasından biri uçak gemisi 15 savaş gemisi, Amiral Berton komutasında Güney Kutbu’na sözüm ona bilimsel sefere çıkmış. ABD donanmasının asıl amacı, kutuptaki Nazi kalıntılarını yok etmekmiş. Bundan sonra kutupta yaşanan olaylar Rus tarihçilerin belgeselde söylediklerine göre, günümüzde bile "çok gizli" damgasıyla sır olarak tutuluyor. ABD savaş gemileri bölgeye ulaştığında suyun içinden tabağı andıran dev daireler havalanarak bilinmeyen ışınlar püskürtmek suretiyle 50 Amerikan savaş uçağını birkaç dakikada avlamış. 15 savaş gemisinden ikisini batırmış.

| Hürriyet, Nerdun HACIOĞLU / MOSKOVA, 2 Şubat 2009


*****


Antarktika'daki gizli üs Nazilerin mi, uzaylıların mı? Amerikan ordusunu vuran UFOlar kimin? İzleyin!***

Antartika'daki Uzaylı / Nazi Üssü bulundu mu? | Hitler ve Alman Naziler, UFO'lar üretti mi? 

Hitler'in aslında intihar etmediği ve yakalanmadığı, yakın çevresindeki insanları da alarak Antartika'da daha önceden kurduğu üsse kaçtığı, bu üssün çok ileri teknoloji ile inşa edildiği ve Nazilerin gizli UFO teknolojilerini de buraya nakil ettikleri hep iddia edildi. Şimdi ise Google Earth sayesinde elde edilen görüntüler de, Antartika'da, çok garip, ve doğal yapılar olmadıkları hissi veren dev mağara girişleri bulundu. Bu güne kadar komplo teorisi olarak kabul edilen bir husus daha gerçek mi çıktı?

İşte o görüntüler:

ilk yorumu sen yap