Top Social

14 Temmuz 2014 Pazartesi

Cassini Uzay Aracı Satürn'den radyo sinyali aldı

NASA, Cassini uzay aracı, Uzay araçları, Gizemli mesajlar, Gizemli sinyaller, Uzaydan toplanan sinyaller, Satürn, Satürn'ün uyduları, Uzayda hayat var mı?, Satürn'de hayat var mı,


Satürn’ de hayat olup olmadığını araştırmak üzere 2004 yılından bu yana (sinyallerin geldiği zaman) ciddi araştırmalar yapan Cassini Uzay Aracı’nın NASA’ya yolladığı radyo sinyalleri deşifre edildi. NASA’nın dokunmaksızın kamuoyuna aktardığı sinyaller kafa karıştırıcı ve dünya dışı yaşamı doğruluyor. Sinyalleri çözümleyen ses mühendisleri büyük bir şaşkınlık geçirdiler. Radyo sinyali ile dünyaya mesaj veriliyor:

“Siz insanlar dünyevi ihtiyaçlarınızı(dünya peşinde koşmayı) bir an önce bırakmalısınız!”Bugüne dek Satürn’de hayat olduğunu iddia edenlerin elinde artık büyük bir koz var. NASA’nın “dünya dışı yaşam” konusundaki inkar politikaları değişecek mi bilinmez ama bu gerçek örtbas edilmeden, yayınlanan videolar kaldırtılmadan mutlaka dünya insanının her şeyi bilmesi gerekiyor. NASA’ nın elindeki tüm bilgileri açıklaması gerekiyor.

Aşağıdaki videoda radyo sinyalini ve verilen mesajı dinleyebilirsiniz. (Dakika 2:10 ve sonrasına dikkat edin)
ilk yorumu sen yap