Top Social

26 Temmuz 2014 Cumartesi

Satürn'ün halkalarında dolaşan dev uzay gemileri ve saygın bilim adamı Dr. Bergrun'un Satürn'ün halkalarının yapay olduğu iddiası...

Ames Araştırma Merkezi, Gerçek UFO görüntüleri, NASA, Satürn, Satürn'de hayat var mı, Satürn'ün halkaları, Satürn'ün uyduları, Space Explorer, UFO, Uzayda hayat var mı?, Videolar,NASA adına da araştırmalar yapan Dr. Bergrun, Satürn, Uranüs ve Jüpiter’in halkalarını uzaylıların enerji kaynağı olarak oluşturduğunu iddia etti.Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) adına önemli projelerde çalışan ve bilim dünyasında saygın bir yere sahip olan ABD'li Dr. Norman Bergrun, Satürn, Uranüs ve Jüpiter'in çevresindeki halkaların uzaylılar tarafından enerji kaynağı olarak oluşturulduğunu söylüyor. Teorisi uzay meraklıları tarafından rağbet görse de bilim dünyası tarafından şüpheyle karşılanan Bergrun, bu üç gezegenin halkalarının organik uzay mekiklerinden oluştuğunu öne sürüyor.


Bergrun "Bunların Satürn'de yaşadığını ve sayısının gittikçe arttığını keşfettim. Onları Jüpiter ve Uranüs'ün çevresinde de görebilirsiniz" diyen Bergrun "Sizin halka gördüğünüz yerlerde ben uzay gemileri görüyorum" açıklamasını yaptı. Halkalarda tükenmiş, canlı uzay mekiklerinin görüntülerine rastlandığını ifade eden Bergrun"Sayıları gittikçe artan bu cisimler Güneş sisteminin her yerinde var ve nüfusları kritik bir eşiğe dayandı" dedi.Dr. Norman Bergrun, Havacılık Ulusal Dayanışma Komitesi'nde, önceki adı Ames Araştırma Merkezi olan, Ames Araştırma Laboratuarı mezunudur. Araştırmacı bilim adamı olarak NASA'da 12 yıl çalıştı.Ames'te; uçak, füze ve roketlerin termal buz önleme kriterlerinin tasarımında ve istikrar yasalarının geliştirilmesinde öncülük etmiştir.Lockheed Füze ve Uzay Şirketi'ne (şimdiki adıyla Lockheed Martin'e) katıldı. Burada Deniz Kuvvetleri Sualtı Lansmanı Füze Sistemi'nin planlanması ve uçuş testlerinin analizi konularında yöneticilik yapmıştır. Lockheed'te 13 yıl boyunca, özel uzay-uydu analizleri sorumluluğu olan kıdemli bilim adamı olarak görev yapmıştır.Dr. Belgrun, NASA'nın Voyeger 1 ve 2 uzay araçları ile Satürn'ün halkalarını çektiği fotoğraflar üzerinde detaylı çalışmalar yaptı. Yaklaşık 2 metrelik Uzaylı pilotlar tarafından kontrol edilen devasa elektromanyetik araçların, halkalarda nasıl emisyonlar oluşturduğunu keşfetti.


***

Norman Bergrun Satürn'ün halkalarının doğal olmadığı, enerji üretimi için yapay olarak bu halkaların oluşturulduğu ve oralarda dev UFO'lar olduğu hususunda konuşuyor.Satürn halkalarında Hubble tarafından çekilen dev nesnelerden birinin kızılötesi fotoğrafı


Satürn'ün ve halkalarının büyüklüğünü göz önünde bulundurduğumuzda başka dünyalara ait bu uzay araçlarının dünyamızdan bile büyük olduğunu tahmin edebiliriz. 


Güneşin etrafında değişik şekilli dev bir UFO'yu izleyin. Güneş dünyamızdan bir milyon kat büyüktür ve UFO da dünyamızdan büyüktür. 

Dünyamızdan daha büyük UFO`lar, Güneşimizin etrafındalar...


ilk yorumu sen yap