Top Social

6 Ağustos 2014 Çarşamba

Süleyman Hilmi Tunahan hazretlerinin Merih (Mars) hakkındaki sözleri artık televizyon yayınlarında [video] Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, Mehmet Fahri Sertkaya, Müslüman uzaylılar, Mars, Süleyman Hilmi Tunahan,ufo, NASA, 21. yüzyılın şifreleri, Ali Bektan, Merih, NASA neden gizliyor,


Müslüman uzaylılarDün gece yayınlanan 21. Yüzyıl Şifreleri programına adeta  SpaceExplorer.TV  damgasını vurdu. Programda:

➥ Müslüman uzaylılar,
➥ Mars'taki müslümanlar,
➥ Müslüman uzaylıların neden dünyadaki müslümanlara yardım etmedikleri,
➥ Süleyman Hilmi Tunahan hazretlerinin bu konudaki sözleri,
➥ Apollo 18-19-20 gizli uçuşları ile Ay'a gidilmesi,
➥ Burada dev uzay gemisi ve mumyalanmış kadın cesedi bulunması,
➥ Kanada savunma bakanı Paull Hallyer'in uzaylıların var olduğuna dair itirafları,
➥ Ay'ın yapay bir uzay aracı olabileceği hakkında yayınlarımızın bol bol etkisi görüldü. 

Lakin bunlar programın sunumunda ilan edilse de, yayın süresince gereğince konu edilemedi. Berbat bir sunum ve yayın akışı oldu. Bu konulara ayrılan kısa süreler içinde de neredeyse bütün bilgiler hatalı sunuldu. Ümit ediyoruz ki bu eleştirileri dikkate alırlar, programdan önce bir planlama ve yayın akışı hazırlarlar, bu planlara bağlı kalırlar, değineceklerini söyledikleri konulara mutlaka zaman ayırırlar ve bir konuşmacıya sürenin çoğunu tahsis edip heba etmek yerine, görsellerle desteklenmiş ve önceden seslendirilmiş slayt sunumlar hazırlarlar. İşte o zaman bu programın çok daha etkili ve faydalı olacağı muhakkak.


Programda yeterince temas edilemeyen ya da hatalı bilgi verilen konular hakkında şuralara bakabilirsiniz:DİKKAT! Bizi, Facebook ve benzeri sansürcü Amerikan/Siyonist sosyal ağlarından sağlıklı şekilde takip etmeniz mümkün değil. Telegram yazılımı kurarak, oradaki SpaceExplorer.TV grubumuza takipçi olmanız, en doğru davranış olur. Telegram'daki SpaceExplorer.TV kanalının adresi: www.t.me/SpaceExplorerTV(Bu yayın 06.08.2014 tarihinde yayınlanmıştır.)
ilk yorumu sen yap