Top Social

20 Eylül 2014 Cumartesi

Mars'taki esrarengiz kubbeler: NASA Mars'ta hayat olduğunu gizliyor. Mars fotoğraflarını fotomontajlayarak servis ediyor.

Mars, Mars'lılar müslüman mı, Mars'ta insan mı var, Mars'ta yaşam var mı, mars'taki kubbeler, Merih, Müslüman uzaylılar, NASA neden gizliyor, Slayt, Slayt1, Uzayda hayat var mı?, Videolar,

Mars'taki esrarengiz kubbeler

Mars'tan gelen bazı fotoğrafların NASA tarafından "Sansür" edildiği öne sürülüyor. Fotoğrafların orijinallerinde ise kubbe şeklinde bazı yapılar var

4 Temmuz günü Pathfinder (Kaşif) Uzay Aracı, Kızıl Gezegen Mars'a inmesinden sonra NASA'nın dünya haber ajanslarına sattığı bazı resimlerin "Karartılı" olduğu görüldü. NASA, bu fotoğraflar için, "Link hatlarındaki sorunlar yüzünden bazı fotoğrafları net alamıyoruz" açıklamasını yapıyordu.

NASA bir şey mi saklıyor?

Ancak Mars'ı Internet'ten izleyenler bomba gibi bir açıklama ile karşı karşıya kaldılar... Açıklama şöyleydi: NASA, dünya kamuoyundan birşeyleri gizlemek için fotoğrafları özellikle karartıyor.. Bu açıklama ile birlikte NASA'nın Internet'e sattığı karartılı fotoğrafın, net hali yayınlanıyordu. Internet'te net olarak yayınlanan ikinci fotoğrafta, kubbe şeklinde cisimler görülüyor. NASA'nın yayınladığı fotoğraflarda ise bu cisimlerin olduğu yer, bant çekilmiş gibi karanlık.

"Bana nedenini sormayın"

İsmini gizli tutan bir NASA yetkilisi, "Bu temiz fotoğrafı nasıl elde ettiğimi sakın sormayın" diyor ve ekliyor: "Temiz fotoğraflarda görülen kubbe şeklindeki cisimler göz yanılması da olabilir. Ancak NASA yetkilileri, kendi gördükleri her şeyi herkesin görmesini istemiyorlar"

Her gün "Mars'ta hayat var mı?" sorusunun kesin cevabına yaklaştığını tüm dünyaya duyuran araştırma grubunun Mars hakkında bazı gerçekleri herkesten sakladığı bir gerçek. Internet kurtları, konuyla ilgili olarak daha ayrıntılı bilgi ve görüntülere http://www.superline.com/mars adresinden ulaşabilecekler. (Sabah Gazetesi, 16 Temmuz 1997 Çarşamba)
NASA'nın Opportunity (Fırsat) isimli robotu tarafından Mars'ta çekilen bir fotoğraf. O cismin doğal bir kaya olmadığı, kubbe şeklinde olduğu belli oluyor. 
NASA'nın resmi sitesindeki aslını görmek için resmin üzerine tıklayın. 
Bizim dünyamızın farelerine benzerlik oranı sizce ne kadar?

Dört ayaklı, kuyruklu, başı ve göz ve kulaklı olduğu açıkça görülen, fareye ya da sincapa benzeyen ve Mars yüzeyinde dolaşırken fotoğrafa yansıyan bir canlı.

Bir taşın üzerine oturup dinlenirken fotoğrafa yansımış ve NASA'nın gözünden kaçarak yayınlanmış bir Mars'lı insan. 

İrice bir hayvana ait omurga kemikleri

Temsili bir çizimdir.NASA bize gerçek Mars'ı göstermiyor mu? Amatörlerin teleskobundan Mars'ı izliyoruz...
Rusya'dan dünyayı karıştıracak iddia: NASA Mars'ta hayat olduğunu gizliyor


Mars'ta kemik fotoğraflandı | Mars'ta hayat var mı?
Mars'ta hayat yer altında mı? | Mars'ta su, atmosfer, oksijen ve yaşam var mı?


 Veee... Müslüman uzaylılar: İngiliz polisin gördüğü UFO ve sakallı, cübbeli, takkeli uzaylılarMars'ta ve uzayın başka gezegenlerinde hayat olduğunu ispat eden daha fazla video için buraya tıklayın!
ilk yorumu sen yap