Top Social

24 Ekim 2014 Cuma

Sabiha Gökçen Hava Limanı Armagedon savaşı için yapıldı.

Sabiha Gökçen Hava Limanı Armagedon savaşı için yapıldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı Dünyanın en dayanıklı 5 yapısı arasında. Peki Neden?

Bu dikkat çekici sağlamlığı için Türkiye'nin deprem bölgesinde oluşunun sebep gösterilmesi ise sadece hedef saptırmacadan ibaret... Çünkü Sabiha Gökçen Havalimanı tamamen ABD'nin ve NATO'nun bölgemizde gireceği devasa savaş için hazırlandı. Proje aşamasından itibaren bu göz önünde bulunduruldu. Bu savaşın merkez kontrol üslerinden biri de bu havalimanı olacak... Havalimanı sivil görünümlü olmasına rağmen olası bir savaş halinde bütün askeri ihtiyaçları rahatlıkla sağlayacak bir yapıda...
Bilindiği gibi Yahudiler ve Hıristiyanlar dünyanın sonuna yakın bir zamanda Müslümanlarla devasa bir savaşa gireceklerine ve büyük kayıplar verip büyük acılar çektikten sonra bu savaşı kazanacaklarına inanmaktadırlar. Onların Armagedon diye isimlendirdiği bu inanç

İslam dininde de vardır ve adı Melhame-i Kübra‛dır... Melhme-i Kübra‛yı Müslümanların kazanacağı ve bu savaşta istisna bir Hıristiyan devletinin Müslümanlara yardım edeceği sahih hadisler ile haber verilmiştir.


2010 yılından bir habere bakalım;

Sabiha Gökçen Havalimanı, yeryüzünün olası suni ve doğal tehditlere karşı en dayanıklı 5 binasından biri olarak gösterildi.

ABD'nin prestijli iş ve risk yönetimi analiz dergisi 'Risk Management'' de yer alan bir yazıda, Sabiha Gökçen'in yeni inşa edilen 10 milyon yolcu kapasiteli dış hat terminalinin dünyanın en büyük sismik yalıtılmış, depreme dayanıklı binalarından olduğu vurgulandı. Birinci hizmet yılını dolduran dış hatlar terminalin dört bir yanında 300 adet sismik izolatör bulunuyor. Ayrıca bodrum katlarında kullanılan takviyeli beton kolonlarla binanın en üst kısmı, sarsıntı anında alt kısımdan bağımsız şekilde hareket edebiliyor.

Türkiye'nin deprem bölgesinde olduğu hatırlatılan yazıda ayrıca, bu tür sağlam yapıların inşa edilmesinin örnek gösterilmesi gereken bir durum olduğu ifade edildi. Dünyanın en dayanıklı 5 yapısı arasında Sabiha Gökçen'in yanı sıra: "Fort Knox-ABD Altın Deposu Binası, Svalsgaard Doomsday Seed Vault-Tohum Sığınağı, Proof 7 World Trade Center-Dünya Ticaret Merkezi, 'Bahnhof's Underground-Veri Merkezi." gösterildi.

(CİHAN)
02 Ara 2010 13:50


***

BATI HER ALANDA KAYBETMEYE DEVAM EDİYOR. 

Batılıların bütün çirkin oyunlarına rağmen, doğulu ve Asyalı ülkelerin havacılık firmaları başarılarını artırıyorlar. Dünyanın en dayanıklı en sağlam beş yapısından biri olan ve hedeflenen Armagedon(3. dünya savaşı)'da kullanılmak için yapılan, uzun bir süre de ihtiyaç fazlası olan, sonra kıymete binen Sabiha Gökçen isimli havalimanı tamamen Malezya'lı şirketin oldu.

Malaysia Airports Holdings (MAH) artık Sabiha Gökçen Hava Limanı'nın tamamının sahibi... Önümüzdeki yıllarda batılı hava yolu taşımacılığı firmalarını ve sivil uçak üretimi yapan firmaları ya da bunlara yan sanayii hizmeti veren firmaları çok çok daha zor günler bekliyor.

Görüldüğü gibi İlluminati, Armagedon'da kullanmak için planlayıp yaptırdığı çok stratejik bir merkezi daha kaybetti. Bu da İlluminati'nin eskisi gibi para gücü olmayışından kaynaklandı. 8 Milyonluk nüfusunun 6 milyonu Yahudi olan İsrail'de, 2 milyon kişinin sokaklarda haftalarca eylem yapıp "Açız" diye bağırdığını bizim sabetaycı ve mason medya gizlese de, gizlemese de bu millet artık bu gerçekleri görecek.

Biz bir kendimize gelirsek PKK, IŞİD, Suriye, Filistin ve sair meselelerin hepsini birden bir ayda çözer geçeriz. Ama bunun için öncelikle içimizdeki İsrail'i ipe çekmek gerekiyor.

#mfs


***

Armagedon savaşında kullanılmak için, hiç de lazım olmadığı bir dönemde, dünyanın en sağlam beş yapısı içerisine girecek kadar sağlamlıkta yapılan ve nükleer saldırı, 9 şiddetinde deprem, tsunami, bombalı saldırılara karşı çok çok sağlam şartlarda yapılan Sabiha Gökçen hava limanının tamamen elden çıkmasına ve Malezya'lı bir firmaya satılmasına rıza gösterilen dönem de çok dikkat çekici... 

ABD ve onu oynatan İsrail ve Siyonistler artık Kuzey Irak ve Kuzey Suriye'ye yeterince hakim. Oralardan uzun bir süre çıkarılamayacaklarını düşünüyorlar. Hem IŞİD'i hem PKK'yı ya da PYD'yi hem de Irak hükümetini onlar kontrol ediyorlar. Oyun içinde oyun kuruyorlar. Bu nedenle artık sıkıntı etmeden Erbil'de bizim Adana İncilik Üssü'müzün alternatifi mahiyetinde bir de üs kuruyorlar acele ile... Artık gizli Ermeni Sabiha Gökçen'in isminin verildiği hava limanına ihtiyacı eskisi kadar değil... Zaten bunlar Irak'ta çölün ortasında devasa bir askeri üssü kuralı yıllar oldu ve siz de bunu duymadınız değil mi? Belki şu satırları okuyanların pek çoğunun doğu ve güneydoğu illerimize yerleştirilen NATO füzelerinin de Suriye meselesi ile alakası olmayıp Rusya ve Çin'e karşı kurulduğundan haberleri yoktur. Ne ucuz yaşıyorlar, ne rahat... Ama bozarlar bu rahatı...

#mfs

ilk yorumu sen yap