Top Social

26 Kasım 2014 Çarşamba

Göz ardı edilen gerçekler: 21. Yüzyıl Şifreleri isimli program neden yayından kaldırıldı?

Ali Bektan, 21. Yüzyıl Şifreleri, Hamza Yardımcıoğlu, Mehmet Fahri Sertkaya, Farah Yurdözü, Reptilian uzaylılar, Masonluk,


Vah vaahhh!

21. Yüzyılın Sefilleri programı yayından kaldırılmış. Ne kadar sevindiğimizi kelimeler ile ifade etmek mümkün değil...

Şu necip milletimizin, özellikle de eğriyi ve doğruyu tam olarak idrak edememiş gençlerimizin beynini sulandıran, bir sanal korku imparatorluğunun içinde sanal bir hapse sokan, itikadı bozan, dininden eden böylesine rezil, seviyesiz bir programın yayından kaldırılmasından daha sevindirici ne olabilir?  Sayelerinde kendi memleketimizde düşman tahakkümünde gib his ediyorduk kendimizi...

Zaten bu program böyle olmasa idi, tam tersi olsa idi hiç yayından kalkar mıydı? Hangi TV'nin yöneticileri, gerçekten ilgi çeken ve izlenen bir yayını kaldırsın?

Ama Ali Bektan isimli Mason arkadaşımızın profiline baktığınızda, yaşanan bu durum çok farklı anlatılıyor. Ne imiş, bazı kesimlere rahatsızlık verdiği için kaldırılmışmış... Gülünesi bir iddia... Hemen bir altındaki durum güncellemesine bakarsanız, zaten o güncellemede, programın çok düşük reytingden dolayı kaldırıldığını da kendisi ifade etmiş. 


Mesele programın günü ya da saati değil... Kanal, programı defalarca farklı güne ve saate aldı. Ali Bektan da defalarca profilinden paylaştığı durum güncellemeleri ile "Desteğinize ihtiyacım var. Programın reytingi çok düşük. Böyle giderse kanal programı yayından kaldıracak." dedi.

Şu dünyada her şeyi öğrendim de Ali Bektan gibilerin nasıl bir kafa yapısı olduğunu, nasıl olup da koskoca bir milleti, böyle acayip bir hareket tarzı ile istediği şekle sokabileceklerine inandıklarını bir türlü öğrenemedim. Sadece birkaç dakika ara ile paylaşılan iki durum güncellemesinin birbirine tezat olduğunu bile fark edemeyecek, Space Explorer'da hazır bulduğu bir araştırmayı doğru düzgün anlayıp da programında anlatamayacak, program boyunca on kere reklamını yaptığı konulara iki küsur saatlik programda hiç temas bile edemeyecek, hem kendisinin hem de kendi gibi konuklarının, iddia ettikleri şeylere muteber bir kaynak istediğinde cevap veremeyecekleri kadar sorunlu Tv programının, bu kadar uzun süre yayında kalmasıdır aslında tuhaf olan...

Acaba Lions masonları ile bu kadar içli dışlı olmasa, masonları deşifre ediyormuş gibi gözükürken kara propaganda yapmasa, gölgelerinden bile korkan bir avuç aptal ve ahmak masondan koskoca bir milletin, milyonlarca insanın bir nane varmış gibi korkmalarını sağlamasa... Profilini takip edenlerin çoğu Sabetaycı, gizli yahudi, gizli ermeni olmasa... Atatürkçülük görüntüsü üzerinden kendilerine bir dokunulmazlık zırhı yapmaya çalışılmasa, iki konuda olsun, iki dakika olsun samimi olunsa ve bu milletin ehli sünnet (sünni) İslam inancına sürekli saldırı olmasa, o programı o masonlar-yahudiler-ermeniler bu kadar uzun yayınlatırlar mıydı? 

Sık sık Masonları sözde deşifre den programlar yapan Ali Bektan, Tarihi Topkapı Lions Klübü'ndeki Mason dostlarından plaket alırken. Bu fotoğrafın ne demek olduğu, tarafımdan kendisine sorulmuş, o da profilinde şahsıma ve hiç tanımadığı aileme en iğrenç, en ahlaksız ve insanlık dışı küfürleri etmekle karşılık vermiştir. 

21. Yüzyılın Sefilleri isimli seviyesiz programın TV Em isimli, ismi bile kopya ve seviyesiz TV kanalından bile kaldırılmış olması, bu milletin geleceği adına ümidimizi çok daha kuvvetlendirdi. Bir kaç sene sona Türkiye televizyonlarında bu tarz seviyesiz programlar hiç yer bulamayacaklar. 

Ali Bektan, önümüzdeki sürecin Türkiye'sinde var olmak istiyorsa:

- Önce itikadını düzeltmeli. Ya çıkıp Müslümanlık gibi bir derdi olmadığını dürüstçe açıklamalı (ki bu anayasal bir hakkı, Musevi de olabilir Hristiyan da, Müslüman olmak zorunda değil) ya da doğru düzgün müslüman olmalı. Hemen her programında, müslümanları küfre götüren inançları islam adına iddia etmemeli. Her sözünde, her programında, her kitabında İslam'ı referans gösterirken kendi kafasından ve kendi bozuk itikadından saçmalama yapmamalı.

- Lions olsun, Rotaryen olsun, bütün Masonlardan uzak durmalı. Zira her geçen gün daha da hızlı ve şiddetli bir şekilde deşifre olacak ve projeleri başarısız olacak bu kesimlerin...

- Gelecekten haber verdiğini iddia eden sapıkları, medyumları, cincileri, kahinleri, ilim diye, bilim diye ekranlara çıkatmamalı. Telefondan canlı yayına bağlanan bu ülkenin vatandaşları, medeni bir üslup ile  "Geleceği Allah'tan başkası bilemez" deyince, o telefonu, o vatandaşın yüzüne kapattırmamalı. 

- Kitap yazmış, TV programı yapmış, sağda solda yazılar yazan biri olarak, profilinde ana bacı küfürler etmenin ne kadar adi, ne kadar vahim bir durum ve terbiyesizlik olduğunu idrak etmeli. 

- Sırf ilgi çekici diye, kendi bile inanmadığı ve asla ispat edemeyeceği paylaşımları profilinde ve sayfasında paylaşmamalı. Defalarca programına katılan Farah Yurdözü isimli şahsın, meydanı boş bularak atıp tutmasına, iddialarının çoğunu mesnedsiz bırakmasına, sınır tanımayıp kendi şashi emelleri için bütün islam alimlerini karalamasına-kullanmasına izin vermemeli. Bu müslüman millet, İslam'ı referans göstererek atıp tutanların çoğuna haddini bildirdi. Masonların, sabetaycıların ve çift kimliklerin himayesinde olup milyonlarca dolar ile desteklenen bir kaç tanesi kaldılar ekranlarda, onlara da yakındır haddini bildirir.

- İyi bilmeli ki, bu millet sığır değil... Kimse millete-halka rağmen, kendi sapık fikirlerini dikte edemez. Başarılı olamaz. O programı en başarılı ulusal kanallarda ve en izlenesi vakitlerde bile yayınlasa, ne kendisini, ne çıkattığı kendisi gibi tipleri bu millet tasvip etmez. Sadece profiline ve etrafına topladığı bir kaç bin kişilik kimliği gizli, Yahudi, Ermeni bilmem ne tipler alkışlar. Sonu da böyle olur...#mfs kişisel hesapları: twitter | facebook | google+ | web

Not: Bu yazıyı, yine ana bacı küfür etmesi riskini göze alarak yazdım. Bu sefer de bir terbiyesizlik yaparsa, mahalle serserisi gibi içinin pisliğini hiç haya etmeden dökerse,  doğrudan yargıya intikal ettireceğim. Daha önce kendi profilinde, şahsımı hedef alarak ettiği sayısız küfürler çok çok ağır ve terbiyesizce olduğu için, buraya alıntılamaktan haya ettim. 
ilk yorumu sen yap