Top Social

12 Kasım 2014 Çarşamba

ABD ile birlikte NASA da yıkılıyor. Amerikan rüyası son buluyor.

ABD, NASA, Rusya, Çin, Uzay savaşları, Google, Google X,'Dünya'daki yatırımları azalttık. Uzaydaki yatırımlara hız verdik.' diye cevaplıyor soruları NASA yetkilileri ama sözde Türk ve İslamcı, özde Masonik ve Sabetaycı medyamızın yönlendirmelerinden ve yalanlarından sıyrılarak gelişmeleri yakından takip edenler, neler döndüğünü çok iyi biliyor. Dünyanın en çok iç ve dış borca sahip ülkesi ABD hızla çöküyor. Son ümit olarak gördüğü Büyük Ortadoğu Projesi'ni gerçekleştiremeyince, oraların zenginliklerini sömüremeyince, Rus-Çin ittifakına mani olamayınca, ürettiği bütün taktik projeler elinde patlıyor. Daha da fazla zarar ediyor. Korkunç bir askeri masraf içinde... Zaten ordusu da hep paralı asker... Bu masrafları karşılamakta büyük zorluk çekiyor. Karşılamayıp kuvvetlerini geri çekse hepten yıkılışa gidiyor. Çin'in Konka marka televizyonlarına hukuksuz olarak yüzde seksen ek vergi koyuyor ve buna rağmen ABD'de en çok satılan TV markası yine Çin malı Konka oluyor. Japonların otomobillerinin hem ekonomik hem de kaliteli oluşları iç pazarda çok satılmasına ve yerli Amerikan otomobil firmalarının çökmesine sebep oluyor ama ABD mani olmaya çalışsa da başaramıyor. Sivil havayolları firmaları, uçak imalatı yapan firmaları, bunlara yan sanayi hizmeti veren firmaları da aslında çoktan iflas etmiş durumdalar ama gizlenmek isteniyor. Yüzlerce dev ABD firması çoktan batmış ve yıkılmış durumda ama bu gerçekler dünya kamuoyundan gizlenmek isteniyor. Hâlâ ekonomik, teknik ve askeri güce sahip bir ABD varmış görüntüsü verilmeye çalışılıyor. Ama her an ABD ekonomisi ve siyasi yapısı son ve öldürücü darbeyi alıp çatır patır olabilir. Devlet otoritesi ve sınır birliği yıkılabilir. Eyaletler bağımsızlık ilan edip kendilerini olsun kurtarmak gayretine girebilir. Zaten terör, anarşi, hırsızlık, gasp, kapkaç, uyuşturucu, cinayet, tecavüz ülkesi olan ABD tamamen yıkılabilir. ABD rüyası tamamen sona erebilir.

Dünya kamuoyundan gizlenen bütün bu gerçekleri görüp bilenler, NASA'nın da ne halde olduğunu biliyorlar. NASA artık para bulamıyor. NASA artık proje geliştiremiyor. NASA artık uluslar arası uzay istasyonundaki astronotlarını bile dünyaya getirip istasyona geri götürecek bir mekiğe sahip değil ve her sefer için Ruslara (hem de ekonomik yaptırım uygulamak istedikleri Ruslara) 70 milyon dolar para vererek oradaki astronotlarına erzak, oksijen ve teknik malzeme gönderebiliyor. 

İşte geçen gün beklenmedik bir atak ile bir mekik göndermeye kalktı NASA ve saniyeler içinde infilak etti. Sonra anlaşıldı ki Ruslara muhtaç olmamak, onlara her seferde 70 milyon dolar gibi korkunç bir para vermemek, imajlarının bozulmasına izin vermemek için alelacele yaptıkları mekikte 1960 model çıkma bir Rus motoru kullanmışlar. Patlamanın sebebi de buymuş... Ne yapsın garipler? Para yok işte!

Dün yayınladığımız yayında da kısaca temas ettik ki artık özel firmalardan medet umacak, onların desteğini almak için kendi kullanımındaki önemli askeri üsleri bile onlara devir etmek zorunda kalacak bir NASA ve Amerikan ordusu var. Malumunuz NASA bir askeri kurumdur ve Amerikan ordusuna bağlıdır. Dünyaya sivil bir kurummuş gibi sunulur. 

Google, NASA'nın yükünü nereye kadar taşır, ne kadar destek olabilir, başka hangi sivil özel firmalar bu yükün altına girebilir, bunlar da enine boyuna değerlendirilmelidir. Ama medyanın yanlış ve maksatlı sunumları sizi aldatmamalıdır. Ve Türk milleti "Bu güne kadar izin verilmeyen bir takım teknik yatırımlara, askeri teknolojilere izin verilmesi hatta şovunun yapılmasında, ABD'yi kaybeden Siyonist grupların, Türkiye'yi İran-Rusya-Çin ve diğerlerine karşı bölgesel bir güç gibi gösterme hedefi mi var?" sorusunu sorulmalıdır. Sonra da "Bu teknik gelişmeler gerçek gelişmeler mi yoksa sadece makyaj mı? Siyonistler, gerçekten güçlü bir Türkiye riskini göze alabilirler mi?" sorusunu... İlk okuduğunuzda tuhaf gelebilir size, ama aratın nette ve görün ki Ruslar "Filistin'de şu kadar bin Rus vatandaşı var ve Filistin'in Rusya'ya bağlanması için referandum yapılmalı" diye diplomatik atağa bile kalktılar. Ortada çoktan patlak vermiş bir üçüncü dünya savaşı ve asla bu savaşı kazanamaycak ABD-AB-İsrail var...

NASA Başkanı Charles Bolden'ın konu hakkındaki açıklamalarında, NASA'nın bütçesinin tamamını atmosfer dışındaki projelere harcamak istediğini ve yerdeki tesislerinin bakımı için destek aradıklarını söylemesi size yukarıda anlattığımız bütün gerçekleri düşündürmelidir; Amerikan rüyası çoktan bitti...
#mfs kişisel hesapları: twitter | facebook | google+ | web

İzlemenizde fayda var: Amerikan rüyası nasıl son bulacak...
ilk yorumu sen yap