Top Social

29 Nisan 2015 Çarşamba

Japon devlet büyükleri, uzaylılara güçlerinin yetip yetmeyeceğini tartıştılar.

UFO, Uzaylılar, Japonya, Küçük tuhaf adamlar, Küçük yeşil adamlar, Tanımlanamayan uçan nesne, NASA neden gizliyor, Uzayda hayat var mı?, Evrende yalnız mıyız?,Japonya 'rahat uyusun': Jetler, uzaylılara karşı teyakkuzda

Uzaylıların gerçekten var olup olmadıklarını, gerçekten varsalar da Japonya'yı istila etme ihtimallerini dönem dönem gündemine alan Japonya parlamentosu, yine askeri savunma güçlerinin 'küçük yeşil adamlara' karşı koymak için yeterince hazır olup olmadığını tartıştı.
"Uzaylılar hava sahamızı hiç ihlal etmedi" diyen Savunma Bakanı Nakatani de vekillerin 'yüreklerine su serpmeye' çalıştı.

Parlamentoda olası bir uzaylı istilası konusunda sınava çekilen Japonya Savunma Bakanı Gen Nakatani, hava sahalarının bugüne dek herhangi bir 'tanımlanamayan obje' tarafından ihlal edilmediğini söyleyip, "UFO hava sahamıza girerse, hava kuvvetleri müdahale etmeye her daim hazır" ifadesini kullandı. Nakatani, "Şüpheli bir görüntü durumunda jetlerimiz havalanıyor. Bazen görülen şeyin kuş veya uçan başka bir obje olduğu anlaşılıyor. Ama Dünya dışından gelen bir obje bulunduğuna dair bir kayıt olduğunu hatırlamıyorum" dedi.

BAKANA 'UFO ÇALIŞMALARI NASIL GİDİYOR' SORUSU

Nakatani'nin bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissetmesinin sebebi ise eski güreşçi Antonio Inoki'nin UFO çalışmalarının nasıl gittiğini ve savaş uçaklarının UFO'larla karşılaşmaya hazır olup olmadığını sormasıydı. Alametifarikası haline gelen kırmızı kaşkolüyle bilinen Inoki "Uzaylıların gerçekten var olup olmadıklarını bilmiyorum. Ama bir keresinde gizemli bir nesnenin havada yükselip, sonra da ufukta kaybolduğuna şahit olmuştum" ifadesini kullandı.

2007'DE 'HENÜZ İSPATLAYAMADIK' DENMİŞTİ

Japon hükümeti, 2007'de bir açıklama yayımlayıp UFO'ların var olduğuna dair ellerinde 'henüz' bir kanıt olmadığını duyurmuştu. Öte yandan dönemin Savunma Bakanı Şigeru Işiba bu açıklama sinirlenmiş, uzaylılar tarafından kontrol edilen UFO'ları inkar etmek için hiçbir sebep göremediğini savunmuştu.
ilk yorumu sen yap