Top Social

10 Mayıs 2015 Pazar

Artık bilim adamları da büyü yapabiliyor | Kıyamet teknolojisi iyice son şeklini alıyor.

Artık bilim adamları da büyü yapabiliyor | Kıyamet teknolojisi iyice son şeklini alıyor.Ya uyanık iken de rüya ve hatta kâbus görmeye başlarsanız? 

Ve uyanıkken rüya görüyor olduğunuzu fark edemezseniz? Uyanık iken görmekte olduğunuz rüya ile gerçek görüntüleri ayırt edemezseniz?

Peki siz hiç fark edemeden, hiç tanımadığınız birileri ya da insan türü dışındaki başka varlıklar rüyalarınıza müdahale ederse? Hatta uyanık iken rüya görmenizi sağladıkları gibi ayrıca kendi iradeleri ile bu rüyalarınızı ya da yaşadığınız sanal gerçeklik durumunu yönlendirip yönetebilse?

İnsanlık tarihi boyunca bilinen ve cinler kullanılarak yapılan büyü, artık teknolojik aletler kullanılarak, cinlere ihtiyaç olmadan da yapılıyor. 

50 yıldan fazla bir süredir var olduğu iddia edilen ve anlatıldığında bilimsel bulunmayıp da komplo teorisi olarak görülen teknolojik gelişmeler, hızla günlük hayatımıza giriyor. Anlaşılan o ki bazı devletlerin gizli servisleri, çok çok daha ileri teknolojilere ulaştılar da zihin kontrolü teknolojisini genel kullanıma açıyorlar. Bu teknolojiler hayra değil de şerre kullanıldığında bütün bir insanlığa verilebilecek zararlar, insanın hayal gücünün bile ötesinde...

Kıyamet teknolojisinde son ve en dehşetli aşamalara geliniyor. İyi insanlar mücadele etmezse, insanlığı çok feci bir son bekliyor. 

Bütün bu teknolojik gelişmeleri yakından takip eden senaristlerin, gerçeğe sadık kalarak kurguladığı bir filmi izleyeceksiniz. Bu film, yıllardır sitelerimizde ispatları ile anlatmaya çalıştığımız zihin kontrolü, elektromanyetik savaş, büyü gibi tehlikeleri daha iyi anlamanıza imkan verecek. 
#mfs kişisel hesapları: twitter | facebook | google+ | web
Not: Filim açılmıyorsa "watch video" yazan düğmeye tıklayarak, açılacak olan video sitesi üzerinden izleyiniz. 

Bu da yeterli olmadıysa, arama motoruna "Fringe 2. sezon 5. bölüm izle" yazarak aratınız. 

Konu ile ilgili sitemizde bulunan diğer yayınları da buradan incelemeyi unutmayınız.
ilk yorumu sen yap