Top Social

30 Temmuz 2016 Cumartesi

13 bin 500 kişi aynı UFO'yu rapor etti. Uzaylı bir adam gördüğünü söyleyen 35 öğrenci aynı resmi çizdi | Tarihteki en gerçekçi 10 UFO vak'ası

UFO, Gerçek UFO görüntüleri, Gerçek uzaylı görüntüleri, UFO'lar gerçek mi?, Uzayda hayat var mı?, Videolar, rendlesham hadisesi, Shag limanı, ISS, frederick valentich,

13 bin 500 kişi aynı UFO'yu rapor etti. Uzaylı bir adam gördüğünü söyleyen 35 öğrenci aynı resmi çizdi | Tarihteki en gerçekçi 10 UFO vak'ası
10- Kanada’daki Shag limanına düşen UFO

4 Ekim 1967’de küçük bir kasabada bulunan Shag limanın’da 30’un üzerinde şahit, gökyüzünde 4 Adet turuncu renkte 18 mt. Uzunluğunda kubbe şeklindeki ufo’nun parlak su sıçratarak suya düştüğünü gördüler.

9- BREZİLYA, COLORES

Ekim, Kasım ve Aralık 1977’de Brezilyanın Colares adası, gökyüzünde uçan çeşitli gizemli nesnelerin akınına uğrar.

8- İNGİLTERE RENDLESHAM ORMANI

1980 yılında Noel’in ertesi günü Amerikan Hava Kuvvetlerinden Havacı JOHN BURROUGH ve iki meslektaşı bir dizi ışığı araştırmak için İngiltere, Suffok’taki Rendlesham ormanına gittiler. Orada dünya dışından gelen siyah camdan yapılmış bir uzay aracı ile karşılaştıklarını rapor ettiler.

7- AMERİKA PHOENİX DEKİ IŞIKLAR

13 Mart 1997’de Arizona Phoenix’de yaşayan vatandaşlar 1.8 km genişliğinde 7 garip ışığı ile gökyüzünde süzülen bir v-formasyonu gördüklerinde şoka girdiler. Bunu gören 10.000 kişi olduğu rapor edildi.

6- SU ALTI MİLENYUM FALKONU

2011 Yılının yazın’da Ocena X adlı bir gurup İsveçli okyanus kaşifi, denizin tabanında gemi enkazı ararken gizemli bir şekille karşılaştılar.

5- NASA ULUSLAR ARASI UZAY İSTASYONU

2015 Haziran ayında uluslar arası uzay istasyonu harici kameraları ile yayın yaparken seyredenler arka fonda garip bir şeyin gittiğini fark ettiler.

4- ZİMBABVE OKULA GİDEN ÇOCUKLAR

Zimbabve’de Ariel okulu öğrencileri okul bahçesine inen bir UFO gördüler. 35 çocuktan, gördükleri UFO'dan inen uzaylıyı çizmesi istendi ve hepsi de aynı uzaylı resmini çizdiler.

3- WASHİNGTON DC, AMERİKA ÜZERİNDEKİ UFO'LAR

1952’de Washington hava trafik kontrolleri o esnada uçan hiç birşey olmadığını bildikleri halde radarlarında bir grup sinyal tespit ettiler hareketleri takip ederler ancak bunlar radarda takip edilmesi zor olan çok büyük ani hıza sahiptiler.

2- AVUSTRALYA VALENTİCH’İN KAYBOLUŞU

Avustralyalı pilot FREDERİCK VALENTİCH bir UFO gördü ve 1978’de hiçbir iz bırakmadan kayboldu.

1- BELÇİKALI DALGA, BELÇİKA:

Polis yetkilileri ve Hakimlerin’de dahil olduğu 13.500 kişi 1989 yılının 29 Kasım akşamın’da Belçika semaların’da çok kuvvetli ışıkları ile süzülen üçgen bir nesneyi gördüklerini rapor ettiler


Ariel Okulu UFO Olayı - Ruwa-Zimbabwe 1994

ilk yorumu sen yap