Top Social

26 Ocak 2017 Perşembe

NASA yine canlı yayını kesti. Yine bir UFO canlı yayına girdi. [video] SpaceExplorer.TV

Uluslar Arası Uzay İstasyonu, Canlı yayın, UFO, NASA neden gizliyor, Videolar, Space Explorer,


Askeri bir  kurum olan ve Siyonizm'in kontrolünde olan NASA'nın, yarım asırdır dünya insanlığından çok şeyleri gizlediği bir sır değil ve en saygın NASA astronotlarından tutun, NASA'ya çalışan saygın bilim adamlarına kadar çok yüksek sayıda kişinin itirafları ile sabit... Her şeye rağmen NASA'nın ve Siyonistlerin, henüz kesinleştirilememiş bir nedenden dolayı UFO'ların varlığını gizleme çabası devam ediyor. Son yıllarda da birkaç kez NASA'nın Uluslar Arası Uzay İstasyonu (UUİ) üzerinden yaptığı canlı yayınlara UFO'lar girmiş ve her seferinde NASA canlı yayını kesmişti. İşte bir benzeri daha yaşandı.

İngiltere saati ile 23:30 sularında NASA'nın canlı yayınına bir UFO girdi, canlı yayını izleyenler 45 saniye kadar UFO'yu izlediler, sonra NASA yayını kesti, 35 saniye kadar sonra yeniden canlı yayın başladı.



DİKKAT! Bizi, Facebook ve benzeri sansürcü Amerikan/Siyonist sosyal ağlarından sağlıklı şekilde takip etmeniz mümkün değil. Telegram yazılımı kurarak, oradaki SpaceExplorer.TV grubumuza takipçi olmanız, en doğru davranış olur. Telegram'daki SpaceExplorer.TV kanalının adresi: www.t.me/SpaceExplorerTV

(Bu yayın 26/01/2017'te paylaşılmıştır.)

ilk yorumu sen yap