Top Social

14 Ocak 2018 Pazar

Bu şehir Nuh tufanı zamanından kalma ve yüksek teknoloji vardı: Maçu Piççu da Müslümanları doğruladı. | Akademi Dergisi


Videoyu openload kanalımızdan izleyin...
Maçu Piççu (Machu Picchu), bu güne kadar çok iyi korunarak gelmiş olan bir İnka antik şehridir. Peru Cusco sınırları içinde olan bu antik şehirde, günümüzden 15 bin sene önce (yaklaşık Nuh tufanı zamanı) yerleşim olduğu ve şehrin inşasında çok yüksek teknoloji kullanıldığı tespit edilmiştir. 
Ülkemizdeki Göbeklitepe de yaklaşık 12 bin yıllıktır ve inşasında yüksek teknoloji kullanıldığı dünyaca saygın bilim adımları tarafından iddia edilmiştir. Dünya üzerinde, geçmişte de yüksek bilim ve teknoloji çağları yaşandığını ispat eden binlerce farklı bulgu mevcuttur. Machu Picchu, 7 Temmuz 2007 tarihinde Dünyanın Yeni Yedi Harikası'ndan biri olarak seçilmiştir. Çok yıllar önce paylaştığımız bir videodur. Bunu paylaştığımız Space Explorer TV youtube kanalımız defalarca keyfi şekilde kapatıldığı için daha sonraki süreçte Youtube'a bir daha paylaşmamıştık. 
Biz Süleymanlılar, en az yetmiş yıldır, dünya tarihinde daha önce de bilim ve teknoloji çağları yaşandığını iddia ettik. Son on senedir Akademi Dergisi ve Space Explorer TV sitelerimiz/sayfalarımız üzerinden, bu iddiamızın dini ve bilimsel somut delillerini paylaştık. Bu meseleyi "cep telefonun" indirgeyip de kendini ifade etmesine, iddialarını izah ve ispat etmesine izin verilmemiş yetersiz ve samimiyetsiz bir şahıs üzerinden alay mevzusu edenlere itibar etmeyin. Bu ülkede en büyük sorun kendilerini Kemalizm maskesi ardına gizlemiş gizli Ermeni ve gizli Yahudi sözde basın ve medya çalışanlarıdır. Bu hususta daha geniş bilgi, daha çok yayın ve video için şuraya bkz: http://www.SpaceExplorer.TV
 

"Bu şehir Nuh tufanı zamanından kalma ve yüksek teknoloji vardı: Maçu Piççu da Müslümanları doğruladı." videosunu alternatif ok.ru kanalımızdan izleyin...
  


Ayrıca bakınız: Akademi Dergisi'nden Mehmet Fahri Sertkaya'nın 'Geçmiş bilim ve teknoloji çağları | Nuh Tufanı | Göbeklitepe' ile alakalı bütün sesli yayınları (Oynatma listesi)BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının  ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp'ın da gerçek sahibi CIA'dır ve Telegram, WhatsApp'ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Lütfen okuyun: Milletimiz arasında hatalı bir şekilde 'Süleymancılar' denilen 'Süleymanlılar' cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz: 

- İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com

- Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati
ilk yorumu sen yap